achtergrondfiguurAlgemeen0202
logo_nip03
logo_waop03

NIEUWSBRIEF ARBEIDS- & ORGANISATIEPSYCHOLOGIE
Jaargang 3 - nr. 2 - april 2005

NIP-sectie HRM gestart met voorbereiding regioactiviteiten

De leden vragen erom, bleek uit het ledenonderzoek dat de NIP-sector A&O in de zomer van 2004 heeft gehouden: activiteiten in de regio, dichter bij huis dan Amsterdam of Utrecht. Daarom heeft de NIP-sectie HRM in maart een eerste reeks bijeenkomsten georganiseerd om deze regionale uitwisseling gestalte te geven.

Leden van de sector A&O hebben behoefte aan het bespreken van praktische zaken met collega's uit de buurt en aan netwerken, en zij willen graag relevante professionele informatie inwinnen in hun eigen regio. Zij verwachten van het NIP initiatieven om dit soort regionale uitwisseling te realiseren.

Daarom besloot het bestuur van de sectie HRM dit jaar samen met actieve vrijwilligers een eerste reeks bijeenkomsten in de regio’s te organiseren. Deze eerste bijeenkomsten hebben in maart in alle vijf de regio’s plaatsgevonden. Bestuursleden en actieve en geïnteresseerde leden van de sector A&O hebben elkaar ontmoet.

Elkaar leren kennen en plannen maken kost tijd, dus in alle regio’s zijn vervolgbijeenkomsten gepland om voor alle leden workshops, kennismakingsbijeenkomsten, intervisie en een NIP-café te starten.

Versterking is welkom. De volgende bijeenkomsten zijn in april en mei. Als u mee wilt denken en organiseren, meld u dan aan bij één van de de volgende regionale contactpersonen:

Regio Noord
Annelien van der Hoek (annelien@derksenderks.nl)
Barbara Schlebach (barbara.schlebach@planet.nl)
Vergaderplaats: Zwolle/Apeldoorn

Regio Midden
Jan Derks (jan@derksenderks.nl)
Alex Bunjes (alex.bunjes@h-d-i.com)
Vergaderplaats: Utrecht/Amersfoort

Regio Zuid
Serpil Konsten (skonsten@hotmail.com)
Laura Claessen (L.Claessen@student.kun.nl)
Vergaderplaats: Eindhoven

Regio West (zuid)
Evert Hummelen (echummel@bart.nl)
Joost van Tilborg (j.van.tilborg@gitp.nl)
Vergaderplaats: Rotterdam

Regio West (noord)
Angeline Dekker (angeline_dekker@hotmail.com)
Cora Reijerse (corar@euronet.nl)
Vergaderplaats: Amsterdam

 

[AenO-items] [AenOapril2005]